אודות

ABOUT US

ברוכים הבאים לגארדן הול גן ואולם אירועים בבאר שבע – מקום בו החלומות שלכם הופכים למציאות. אצלנו תוכלו לחגוג כל אירוע מרגש ומשמח בחיים, החל מחתונות, אירועי ברית/ה ובר/בת מצווה ועד לאירועים עסקיים מכל הסוגים בבאר שבע. החוויה שלכם היא המקצוע שלנו ובדיוק בגלל זה אנחנו מקפידים קודם כל לשמור תמיד על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של אירועים באזור באר שבע והסביבה, ולאחר מכן נדאג להפיק לכם את האירוע המושלם, זה שחלמתם עליו ודמיינתם אותו כבר שנים…

חתונה, ברית או הפקת בר מצווה או בת מצווה? את הרגעים הכי יפים ומרגשים בחיים אתם מוזמנים לחגוג כאן אצלנו בגארדן הול גן ואולם אירועים בבאר שבע בו החלומות שלכם הופכים למציאות. גני האירועים שלנו נבנו באהבה ועם המון מחשבה עליכם ולכן אנחנו מציעים את כל האפשרויות לקיים את אירוע החלומות שלכם, לרשותכם אולם אירועים גדול או אולם אירועים קטן המציעים גן ירוק ופסטורלי. המטרה שלנו היא להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח ובדיוק בגלל זה נדאג מהרגע הראשון להפיק את האירוע הרבה מעבר למה שדמיינתם וחלמתם. בואו להתרגש ביחד איתנו מהאווירה המיוחדת של המתחם, מחגיגת הטעמים בחסות השפים הותיקים שלנו ומחגיגה אמיתית שתשאיר אתכם עם טעם של עוד. כי יש גני אירועים בדרום – ויש גארדן הול. את ההבדל כבר תבינו בעצמכם.

רישיון עסק

עבודה עם רישיונות עסק עדכניים בלבד ובתקנים המחמירים ביותר (בדגש על תברואה ותיאום מלא עם משרד הבריאות ובקרה על איכות המזון), תוך הקפדה על עדכון ורענון נהלים לשקט הנפשי שלכם.

אייקון של רישיון עסק
אייקון של תעודת כשרות

תעודת כשרות

המטבח שלנו כשר בהשגחת הרבנות הראשית באר שבע ונשמח להציע כשרות גלאט למי שמעוניין בכך.

תמונה של הלובי

ביטוח

מעבר להקפדה על התקנים המחמירים, אנו מבטחים את הלקוחות שלנו בפוליסות מקיפות כך שבכל צרה שלא תבוא זוכים לכיסוי מקיף ומענה מהיר.

אייקון של איש נופל
אייקון של מאבטחים

מאבטחים

אתם והאורחים שלכם יכולים להיות רגועים שהאירוע כולו מתחילתו ועד סופו מאובטח על ידי חברת אבטחה מקצועית ומאבטחים מנוסים.

גנרטור לשעת חירום

תקלה במערכת החשמל זה חשש גדול בכל אירוע, ואצלנו אתם יכולים להיות רגועים שהאירוע ימשיך כרגיל בכל מקרה עם גנרטור עוצמתי שיאפשר זאת בלי שאף אחד ירגיש.

אייקון של גנרטור
אייקון של סוויטות

סוויטות מפנקת

הזוגות המאושרים שמתחתנים אצלנו יכולים להירגע לפני האירוע ובמהלכו בסוויטה מפנקת ומאובזרת שעיצבנו עבורם. תוכלו להנות ממנה אגב בכל שעה ביום האירוע, כבר משעות הבוקר המוקדמות.